Güvenlik

ELECTRA TEXTILE GIDA SHOES LTD.ŞTİ’nin  mülkiyetinde bulunan https://electrajeans.com sitesinden “Site” kredi kartı ile alışveriş yapmak aşağıdaki güvenlik protokollerine tabidir:

 

Site’de alışveriş yapmanız durumunda kişisel bilgileriniz, kart numaranız ve şifreleriniz kayıt edilmez, saklanmaz.

 

Site'de alışverişleriniz SSL sertifikası ile garanti altına alınmıştır. SSL sertifikasının görevi, kullanıcı bilgisayarı ile sitenin bulunduğu ana makine (server) arasındaki bilgi akışını güvenli bir şekilde gerçekleştirmektir. Bu sayede ziyaretçi-sunucu arasındaki bilgiler şifrelenmiş halde paketlenir ve ancak kullanıcı tarayıcısı (browser) veya sunucu tarafından çözülür. Böylelikle kullanıcı tarafından sunucuya gönderilecek önemli bilgiler, kredi kartı, üye bilgileri ve benzeri sair bilgiler sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinden okunamaz veya alınamaz. ?

 

ELECTRA TEXTILE GIDA SHOES LTD.ŞTİ, istisnai durumlarda sipariş teyidini sözlü olarak bankadan isteyebilir. Bu durumda bankanız sizi bankanın sisteminde kayıtlı bilgilerinizden ulaşarak arayacak ve siparişiniz için onay isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanız sisteminde kayıtlı olan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.

 

?Güvenlik işlemleri nedeniyle, kayıtlı bulunan telefon numaranızın doğruluğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme ve diğer hususlar için sisteme girmiş olduğunuz numaralar ve e-posta adresiniz kullanılacaktır.